RSS
niedziela, 28 września 2014

Witam gorąco Was wszystkich. Dziś napiszę post nietypowy bo o mnie. Nie lubię mówić, pisać o sobie i czuję się niezręcznie, jednak formuła bloga jest taka, że nadchodzi czas, kiedy musicie Państwo poznać osobę, której teksty czytacie. Ot, w tym blogu to ten czas.Więc od początku. Od momentu, kiedy byłam dzieckiem, rodzice zaszczepili we mnie zainteresowanie remontami i aranżacjami. Może to dlatego, że mieli swoją firmę w której zajmowali się tymi właśnie rzeczami. Zajmowali się nimi z powodzeniem, bo zleceń mieli mnóstwo i bardzo często wyjeżdżali ze mną jako małą dziewczynką do różnych miast w Polsce, gdzie mieli swoich klientów. Zlecenia brały się z pasji z jaką oddawali się swojej pracy. Ta pasja i mnie się udzieliła do tego stopnia, że skończyłam studia na kierunku architektura wnętrz i zostałam projektantem w firmie rodziców. Chcę jednak dzielić się z Wami pomysłami, stąd mój blog.

17:44, remontyhenryka
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 września 2014

Dzisiejszy post będzie dla tych par, które już wkrótce zostaną rodzicami i muszą się uporać z wyborem mebli dla swojego maluszka. Wybór jest ciężki, bo muszą stawić czoła wielu sklepom, które oferują produkty podobne, w podobnej cenie. Jak wybrać ten jeden, najwłaściwszy?To co trzeba zakupić nowemu członkowi rodziny to: łóżeczko, materacyk i komódka. DO tego dochodzi wiele innych ważnych rzeczy, ale chciałem się skupić na początek na tych pierwszej potrzeby. Mały człowieczek gdzieś musi spać i gdzieś musi trzymać swoje ubranka. Wrzućmy na tapetę łóżeczko. Materacykiem i komódką zajmiemy się później.Jaki wybór ma przyszły rodzic, jeśli chodzi o łóżeczko? Ano ma wybór i to ogromny. Granicę jego zakupu wyznacza tylko wyobraźnia i cena. Ale nie jest to wybór prosty, bo na rynku jest bardzo wielu producentów, oferujących bardzo wiele produktów, które są do siebie bardzo podobne.Żeby ułatwić przyszłym rodzicom mozolny proces biegania po sklepach, przejdę od razu do sedna sprawy.Moim skromnym zdaniem najlepszym wyborem a jednocześnie kompromisem pomiędzy cena a jakością jest łóżeczko Hansvik firmy Ikea.To czym wyróżnia się to stabilność (mają je też inne produkty) i wygląd. Wszystkie łóżeczka, poza może jeszcze dwoma (ale bym ich nie polecił), wyglądają jak klatki dla zwierząt. Chcecie Państwo zaaranżować pokój na przyjście nowego członka rodziny, i wstawiacie klatkę. Tak klatkę, bo te łóżeczka tak właśnie wyglądają. Ciekawy jestem, czy te beztalencia, bez krzty gustu i wyobraźni przestrzennej chciałyby spać w pokracznych produktach swojego autorstwa? zgaduję, że nie. Łóżeczko Hansvik ma ładne wykończenia boczne stylizowane na kołyskę. Ten mebel na pewno się Państwu spodoba.

21:26, remontyhenryka
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 września 2014

Witam serdecznie!
Serdecznie zapraszam Państwa do czytania i komentowania informacji na nowym blogu poświęconym remontowi i aranżacji wnętrz.Będą tu informacje jak zaaranżować stare, niepotrzebne rzeczy. Jak remontować dom, mieszkanie, piwnicę. Jak odrestaurować przedmioty, które są ważne a my nie chcemy o nich zapomnieć.Te i wiele innych informacji, znajdzie się w tym jednym miejscu. Miejscu, które jest potrzebne i do którego, mam nadzieję będziecie Państwo wracać.Wraz z rozwojem bloga, będę zwiększał częstotliwość informacji. Pojawią się także rady, gdzie kupić tanio i dobrze materiały.

00:05, remontyhenryka
Link Dodaj komentarz »